THURE THÖRN. Skulptur, gips. Sittande kvinna. Signerad och daterad -53.

498097. THURE THÖRN. Skulptur, gips. Sittande kvinna. Signerad och daterad -53.

Modellstudie av sittande kvinna. Signerad T. Thörn samt daterad -53.
Höjd 45 cm.

Kantnagg och ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 45 cm.

Kantnagg och ytsmuts.

Antal besök: 1 067