HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

49808. HÖRNSKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

Nyckel finns. Längd ca 97, bredd 63, höjd ca 190 cm.

Slitage, repor, stötmärken, enstaka sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 134