NATTBORD ett par, samt STRINGHYLLA 1960-tal.

49806. NATTBORD ett par, samt STRINGHYLLA 1960-tal.

Teak rep.Teak/ svarta gavlar. Längd 47, bredd 33, höjd 53 cm. Hyllan med 3 hyllplan 78X20 cm.

Liten fanerskada på ett nattbord.Fläck på 2 hyllplan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 963