SKULPTUR, keramik, häst, Tangstil, 1900-tal.

497986. SKULPTUR, keramik, häst, Tangstil, 1900-tal.

Längd 26,5, höjd 26 cm.

Krackelering samt glasyrmissar på fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 26,5, höjd 26 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 5 119