TERRIN MED LOCK, samt SOPPSLEV, keramik, Italien, 1900-tal.

497981. TERRIN MED LOCK, samt SOPPSLEV, keramik, Italien, 1900-tal.

Höjd inklusive lock 28 cm.
Bredd 32 cm.
Slevens längd 27 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd inklusive lock 28 cm.
Bredd 32 cm.
Slevens längd 27 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 432