YTTERFODER / SKÅL, glas, Wolf Bauer, Rosenthal, Tyskland. 1900-tal.

497975. YTTERFODER / SKÅL, glas, Wolf Bauer, Rosenthal, Tyskland. 1900-tal.

Dekor i form av blomster med signatur.
Höjd 14,3 cm, diameter 17,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 257