BOK, Chagall, litografi IV 1974.

497889. BOK, Chagall, litografi IV 1974.

Sorlier, Ch., - Mourlot, F., Chagall lithographe 1969-1973. (Part IV). Monte Carlo (Éditions André Sauret) 1974. 4:o. 2 original coloured lithographs (all, incl. dustwrapper).
Original grey cloth. Dustwrapper and plastic wrapper.
French edition.

Plastomslagmed några skador, mindre skador på ryggen.

Gör en kostnadsfri värdering!

French edition.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 947