ALLMOGEFÖREMÅL OCH TRÄLÅDOR, bl.a Munktells, 1800/1900-tal.

497863. ALLMOGEFÖREMÅL OCH TRÄLÅDOR, bl.a Munktells, 1800/1900-tal.

Ok, besmanvåg, plättlagg Munktells m.m.

Åldersrelaterat slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Åldersrelaterat slitage.

Antal besök: 462