HEMERY THUNBERG. Olja på pannå, signerad och daterad a tergo 1972.

497843. HEMERY THUNBERG. Olja på pannå, signerad och daterad a tergo 1972.

Kustbild utanför Marstrand, ca. 89x73 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 750