KARL GUSTAV HOLMBERG. Fartyg på Nordsjön, olja på pannå, signerad och daterad -71.

497794. KARL GUSTAV HOLMBERG. Fartyg på Nordsjön, olja på pannå, signerad och daterad -71.

22 x 30,5 cm.

Smärre slitage.

Karl Gustav Holmberg (1916–1994)

Gör en kostnadsfri värdering!

22 x 30,5 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 617