SKÄNKSKÅP, cremevit, gustaviansk stil, två pardörrar, 1900-tal.

497792. SKÄNKSKÅP, cremevit, gustaviansk stil, två pardörrar, 1900-tal.

Höjd 80 cm.
Bredd 161 cm.
Djup 41 cm.
Två nycklar.
#497802
#497795.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 80 cm.
Bredd 161 cm.
Djup 41 cm.
Två nycklar.
#497802
#497795.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 751