BURK MED LOCK, plåt, Mazetti, Malmö, 1900-talets andra hälft.

497717. BURK MED LOCK, plåt, Mazetti, Malmö, 1900-talets andra hälft.

Lackerad plåt. Uppfällbart lock. Längd 36. Bredd 29. Höjd 18 cm.

Ytslitage. Färgbortfall. Något böjt underrede.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 914