3 kaffekittlar varav den mindre stämplad Malmö 2 L, höjd 18, 25 och 27 cm.
2 kaffekittlar på ben höjd 25 och 30 cm.
2 midjekrukor varav 1 med lock höjd 23 och 25 cm.
Gryta diameter 27 cm.
4 bunkar diameter 24, 30, 30 och 34 cm.
Bricka 37 x 56 cm.
Varierande slitage.
Gryta diameter 27 cm.
Bricka 37 x 56 cm.
Varierande slitage.