BYRÅ 1900-talets mitt.

BYRÅ 1900-talets mitt.
497703. BYRÅ 1900-talets mitt.

3-lådig med front i alm/intarsia.Svärtad skiva.Längd 95, bredd 44,höjd 70 cm.

Slitage,skivan senare svärtad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 348