TAVLOR 2 st, tidigt 1900-tal.

TAVLOR 2 st, tidigt 1900-tal.
497696. TAVLOR 2 st, tidigt 1900-tal.

Motiv av kungafamiljen samt herrgård/slott.
Mått inl ramar ca 55-56 x 68 cm.

Slitage, skador, ej examinerat ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 336