VINDFLÖJEL, 2 st, 1900-talets sista del.

497686. VINDFLÖJEL, 2 st, 1900-talets sista del.

Gubbe och Gumma som vevar. En märkt 1981 IJS, längd 71-64 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 4 316