MALTE NYBERG TOLF. "Stilleben", olja på duk, ej signerad.

497676. MALTE NYBERG TOLF. "Stilleben", olja på duk, ej signerad.

44,5 x 54 cm.

Enligt uppgift inhandlad av konstnären personligen av granne till denne.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

44,5 x 54 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 046