MATSALSGRUPP, 5 del, teak, 1970-tal.

497653. MATSALSGRUPP, 5 del, teak, 1970-tal.

Bordet, längd 109,5 cm cm, bredd 109,5 cm, höjd 75 cm.
Extraskivor x2 31 x 109,5 cm.
Stol, rygghöjd 87 cm, bredd 46 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Extraskivor x2 31 x 109,5 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 627