Auktionshuset Kolonn
Glas
Serviser
VINGLAS, 5 st, med fyrkantsfot, glas, 1900-tal.
497628. VINGLAS, 5 st, med fyrkantsfot, glas, 1900-tal.
Höjd ca 13,5 cm.
Slitage, nagg.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 13,5 cm.
Slitage, nagg.
Auktionshuset Kolonn
560