FISKERULLE, Record 18OO, SPINNSPÖ, Arjon, samt DRAG, 7 st. 1900-talets mitt.

497557. FISKERULLE, Record 18OO, SPINNSPÖ, Arjon, samt DRAG, 7 st. 1900-talets mitt.

Record 1800 med originalkartong och tillbehör. Splitcane spö, längd 155 cm, dragen längd 4-10 cm.

Bruksslitage, spötopp av och lagad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 325