12 bordsskedar, längd ca 22 cm.
12 bordsgafflar, 18,5 cm.
12 bordsknivar, rostfria blad, 21 cm.
6 + 7 matskedar, 18 - 19 cm.
12 + 12 st smörgåsgafflar, 14,5 - 15 cm.
17 smörgåsknivar, 16 cm.
6 + 6 teskedar, 12,5 - 13 cm.
12 kaffeskedar, ca 11,5 cm.
2 serveringsskedar, 14,5 cm.
2 smörknivar, 17,5 cm.
Slitage. Repor.
12 bordsgafflar, 18,5 cm.
6 + 7 matskedar, 18 - 19 cm.
17 smörgåsknivar, 16 cm.
6 + 6 teskedar, 12,5 - 13 cm.
12 kaffeskedar, ca 11,5 cm.
2 serveringsskedar, 14,5 cm.
2 smörknivar, 17,5 cm.
Slitage. Repor.