SKÅP, beigevit, rokokostil, pardörrar + 4 lådor, mitten 1900-talet.

497519. SKÅP, beigevit, rokokostil, pardörrar + 4 lådor, mitten 1900-talet.

Höjd 197 cm.
Bredd 135 cm.
Djup 54 cm.
En nyckel.
#497438
#497545
#497562.

Visst slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 197 cm.
Bredd 135 cm.
Djup 54 cm.
En nyckel.
#497438
#497545
#497562.

Visst slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 808