STRINGHYLLA, 5 delar, formgiven av Nisse Strinning, 1950/60-tal.

497496. STRINGHYLLA, 5 delar, formgiven av Nisse Strinning, 1950/60-tal.

3 plan, teakfanér. Höjd 76 cm, bredd 80, djup 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 555