CARL JOHAN DYFVERMAN. Efter, figurin, parian, "Viking", Gustafsberg, 1906.

497486. CARL JOHAN DYFVERMAN. Efter, figurin, parian, "Viking", Gustafsberg, 1906.

Stämplad. Vidhängande sköld. Höjd 35,5 cm.

Bruksslitage, nagg på hjälmens vingar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 385