ULRICA HYDMAN VALLIEN. "Livets källa" färglitografi signerad och numrerad 185/380.

497477. ULRICA HYDMAN VALLIEN. "Livets källa" färglitografi signerad och numrerad 185/380.

Figurkomposition med kvinna vid vatten, ur portföljen Kärlekens Labyrint. Tryckt på 270gr Moulin de Gue litografiskt papper.
Bladmått 34 x 30,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 34 x 30,5 cm.

Antal besök: 511