SMINKBORD med sex lådor, lampetter, ett par, rokokostil, 1930/40-tal.

497462. SMINKBORD med sex lådor, lampetter, ett par, rokokostil, 1930/40-tal.

Höjd 156 cm.
Bredd 113 cm.
Djup 44 cm.
Två nycklar.
Lampetterna fungerande.

Slitage.
Det saknas ett nyckelhålsbeslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 156 cm.
Bredd 113 cm.
Djup 44 cm.
Två nycklar.
Lampetterna fungerande.

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 389