CARIN NILSON(1884-1973). Skulpturer, 5 st, signerade.

497453. CARIN NILSON(1884-1973). Skulpturer, 5 st, signerade.

Proveniens Carin Nilsons ateljé. Höjd ca. 28-34 cm.

Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador.

Antal besök: 462