VASER, ett par, glas och metall, art noveau, tidigt 1900-tal.

49745. VASER, ett par, glas och metall, art noveau, tidigt 1900-tal.

Iriserande glas, höjd ca.

Skador och lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Iriserande glas, höjd ca.

Skador och lagningar.

Antal besök: 772