VASER, 2 st, tenn, CG Hallberg samt Firma Svenskt tenn, Stockholm 1931-1932.

49744. VASER, 2 st, tenn, CG Hallberg samt Firma Svenskt tenn, Stockholm 1931-1932.

Vas, Cg Hallberg med mässingsfot. Höjd ca 13-18 cm.

Bucklor, slitage. En med graverat monogram och datum.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 059