ULRICA HYDMAN VALLIEN. "Kärlekens labyrint III" färglitografi, signerad och numrerad 185/380.

497432. ULRICA HYDMAN VALLIEN. "Kärlekens labyrint III" färglitografi, signerad och numrerad 185/380.

Färglitografi på 270gr Moulin de Gue litografiskt papper.
Figurkomposition. Signerad med blyerts och numrerad 185/380.
Bladmått 30,5 x 34 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladmått 30,5 x 34 cm.

Antal besök: 685