CLUTCH, Christian Dior, 1900-talets andra hälft.

497350. CLUTCH, Christian Dior, 1900-talets andra hälft.

Textil med logo. Detaljer i gulmetall. Längd 28 cm.
Insida med stämpel i guld, Christian Dior Made in France.

Obetydligt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt bruksslitage.

Antal besök: 804