TAKMOBIL, glas, Gunnar ander, Lindshammar, 1900-talets tredje kvartal.

497194. TAKMOBIL, glas, Gunnar ander, Lindshammar, 1900-talets tredje kvartal.

Kupans höjd 13 cm.

Bruksslitage, smärre nagg på botten. en ljushållare defekt. Troligen omgjord.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kupans höjd 13 cm.

Antal besök: 752