VÄLLINGKLOCKA, malm, 1800-tal.

497185. VÄLLINGKLOCKA, malm, 1800-tal.

Höjd ca. 28 cm.

Bruks- och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 28 cm.

Bruks- och ytslitage.

Antal besök: 1 467