FONTÄNBORD, "Aqua Joy", 1950/60-tal.

497080. FONTÄNBORD, "Aqua Joy", 1950/60-tal.

Skiva med mosaik, 3 blomsterhyllor, längd 75, bredd 60,5, höjd 59 cm.

Bruksslitage. belysning fungerar, elmotor samt vatten cirkulation ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 668