SOFFBORD, design Bruno Mathsson för firma Karl Mathsson.

497063. SOFFBORD, design Bruno Mathsson för firma Karl Mathsson.

Brännmärkt och daterat 1976, längd 125, bredd 125, höjd 62 cm.

Slitage, repor och märken, skruvar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 408