Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Konst
Skulptur
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur. Bronserat legods. Signerad Wg och daterad 52.
497022. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur. Bronserat legods. Signerad Wg och daterad 52.
Höjd ca. 25 cm.
Bortfall. Repor.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 25 cm.
Bortfall. Repor.
Gomér & Andersson Linköping
559