DAN LINDSTRAND. Skogslandskap med bäck, olja på duk, signerad.

497013. DAN LINDSTRAND. Skogslandskap med bäck, olja på duk, signerad.

46 x 39 cm.

Dan Lindstrand (1904–1983)

Gör en kostnadsfri värdering!

46 x 39 cm.

Dan Lindstrand (1904–1983)

Antal besök: 459