MEDALJSAMLING 50 st, sterling silver, "Rembrandt silver", Franklin Mint AB. Totalt ca 3300 gram.

497001. MEDALJSAMLING 50 st, sterling silver, "Rembrandt silver", Franklin Mint AB. Totalt ca 3300 gram.

Svenska kontrollstämplar, 1970-tal. Motiv ur konstverk av Rembrandt. Diameter 5 cm. Träschatull med fem lådor. På sidorna mässingshandtag. Längd 45 bredd 29, höjd 22,5 cm. Äkthetsbevis medföljer.

Smärre slitage, någon repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, någon repa.

Antal besök: 2 963