TAKLAMPA, mässing med prismor, 1900-tal.

49699. TAKLAMPA, mässing med prismor, 1900-tal.

Höjd ink. upphägning ca 58 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 992