HENRY HILLIER PARKER(1858-1930). Olja på duk, signerad.

496986. HENRY HILLIER PARKER(1858-1930). Olja på duk, signerad.

"At Compton, Surrey", ca. 40x60 cm.

Smärre krackelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre krackelyr.

Antal besök: 1 073