TORKHUVAR, 2 st, 1900-talets mitt.

496961. TORKHUVAR, 2 st, 1900-talets mitt.

Höjd som på bilden ca 159 respektive 169 cm.

Bruksslitage, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 454