BRITA MOLIN. "Skära, skära blomma", litografi, signerad EA och daterad -76.

496937. BRITA MOLIN. "Skära, skära blomma", litografi, signerad EA och daterad -76.

Bildyta 48 x 38 cm. Yttermått 79 x 67 cm.

Brita Molin (1919–2008)

Gör en kostnadsfri värdering!

Brita Molin (1919–2008)

Antal besök: 496