KARMSTOL, rokokostil, 1900-tal.

496891. KARMSTOL, rokokostil, 1900-tal.

Bonat trä, mönstrad klädsel.

Bruksslitage. Smärre fläck.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bonat trä, mönstrad klädsel.

Bruksslitage. Smärre fläck.

Antal besök: 249