POUL KJAERHOLM. PK 61 SOFFBORD.

496843. POUL KJAERHOLM. PK 61 SOFFBORD.

Design Poul Kjærholm 1956. Producerad av Fritz Hansen 2001 ram i stål, skifferskiva. Höjd 32cm, bredd 80cm, djup 80cm.

Mindre slitage. Toppen av skivan med några repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 756