OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad EWJ.

496828. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på pannå, signerad EWJ.

Text a tergo "Målad af EW James 1881 interiör af Katedral i Antwerpen", ca. 27x29 cm.

Bucklig, mindre skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bucklig, mindre skada.

Antal besök: 556