ARNE ISACSSON. Strandlandskap med gärdesgård. Olja på duk. Signerad.

496787. ARNE ISACSSON. Strandlandskap med gärdesgård. Olja på duk. Signerad.

54 x 45 cm.

Arne Isacsson (1917–2010)

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 45 cm.

Arne Isacsson (1917–2010)

Antal besök: 480