FREDRIK SCHRIEVER-ABELN. SOFFBORD, betsad benställning, rökfärgat glas, Danmark, 1960-tal.

496742. FREDRIK SCHRIEVER-ABELN. SOFFBORD, betsad benställning, rökfärgat glas, Danmark, 1960-tal.

Illum Wikkelsö.
Kopplad benställning.
Höjd 50 cm.
Glasskivan: 75x120 cm.

Förekomst nagg och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Illum Wikkelsö.
Kopplad benställning.
Höjd 50 cm.
Glasskivan: 75x120 cm.

Förekomst nagg och repor.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 942