TIDNINGSBORD, teak med svartmålat underrede, 1900-talets mitt.

496710. TIDNINGSBORD, teak med svartmålat underrede, 1900-talets mitt.

Längd 60, bredd 35, höjd 51 cm.

Smärre träskador på skivans kant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 459