Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Möbler
Övrigt
TRAPPALL, Perstorpsplatta med metallunderrede, 1900-talets mitt.
496706. TRAPPALL, Perstorpsplatta med metallunderrede, 1900-talets mitt.
Höjd 63 cm.
Anlupen samt slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 63 cm.
Anlupen samt slitage.
Helsingborgs Auktionskammare
526