DAMCYKEL, Vauxhall, 1940-tal.

DAMCYKEL, Vauxhall, 1940-tal.
496693. DAMCYKEL, Vauxhall, 1940-tal.

28 tum, komplett verktygsväska medföljer.

Slitage, rost, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, rost, smärre skador.

Antal besök: 3 668